ایجاد: ۱۶:۰۷ ۱۳۹۲/۱/۶

آموزش‌ها

»

آیکون سایت و نکاتی پیرامون آن

بسیاری از سایت‌ها یک آیکون کوچک اختصاصی با ابعاد حداقل 16×16 دارند که در کنار عنوان سایت آنها در سربرگ براوزرها ظاهر می‌شود و به آن favicon گفته می‌شود. این تصویر، نماد سایت شماست و زمانی که کاربر سایت شما را بوکمارک می‌کند (به لینک‌های مورد علاقه‌اش اضافه می‌کند) یا شورتکات سایت شما را روی دسکتاپش ایجاد می‌کند و ... همواره favicon اختصاصی شما با آن نشان داده می‌شود.

فرمت ico لازمه تعریف آیکون اختصاصی سایت شما برای مرورگر IE است اما در سایر براوزرها می‌توانید از فرمت‌های تصویری (png, jpg, gif) نیز استفاده کنید. توضیحات کامل در ویکی پدیا

برای ایجاد favicon هم می‌توان از نرم افزارهای گرافیکی مربوطه کمک گرفت و هم از سایت‌هایی که به صورت آنلاین به شما در تولید favicon کمک می‌کنند.

به صورت پیشفرض، براوزرها فایل favicon.ico را در روت سایت شما دنبال می‌کنند اما شما می‌توانید به صورت دستی و در سورس صفحه مشخصات دقیق favicon موردنظرتان را به براوزر اعلام کنید که یکی از بهترین روش‌های اعلام آن در اینجا ذکر شده است.

در پایان نیز مقالاتی مفید در این خصوص معرفی می‌شود:

مدیریت

نام وسیله

اعتبار ورود

نام کاربری

رمز عبور

رمز یکبارمصرف

... لیست تمام آموزش‌ها

تبلیغات

ربات‌های تلگرامی:
مجموعه ربات‌های تلگرامی ما برای ساده‌تر کردن کار با تلگرام و مدیریت کانال
دامنه‌های فروشی:
دامنه‌های زیر مربوط به ما یا مشتریان ماست که قابل فروش هستند. در صورت تمایل به خرید یکی از آنها، مبلغ پیشنهادی را از طریق فرم ارتباطی برای ما ارسال نمایید.

دامنه‌هایی که می‌تواند مصرف مذهبی داشته باشد:
دامنه‌هایی که می‌تواند مصرف تخصصی داشته باشد:
دامنه‌هایی که می‌تواند مصرف شخصی/عمومی داشته باشد: